Erdem Matbaası Ankara Maliye Anlaşmalı Matbaalar Listesinin 1. Sırasındadır.

ZARF - ANTETLİ KAĞIT - DAVETİYE - DERNEK MAKBUZU - TAHSİLAT MAKBUZU - SİPARİŞ FİŞİ  VE TÜM MATBAA İŞLERİNDE UYGUN FİYATLAR

ANKARA, İSKİTLER’DE FAALİYET GÖSTEREN MATBAAMIZDA HER TÜRLÜ, MATBAA İŞLERİ...FATURA, İRSALİYELİ FATURA, GİDER PUSULASI VB.

Ana SayfaFaturaTahsilat MakbuzuDernek MakbuzuBroşür - KartvizitAntetli Zarf

Tahsilat Makbuzu, kullanım miktarı ve şekline bağlı olarak ofset baskı cilt olarak yapılabilir. Ödemeler genellikle nakit ve sizin kendi işyerinizden yapılıyorsa, tahsilat makbuzunun Sürekli form olarak düzenlenmesi daha doğrudur.

Bu sayede hem zamandan tasarruf edip hem de yapılan ödemeleri bilgisayarınızın muhasebe programına anında kayıt edebilirsiniz.


Ankara Erdem Matbaası - matbaa06@gmail.com


Tahsilatlarınızı siz karşı tarafın işyerine giderek yapıyorsanız, tahsilat makbuzunun cilt olarak düzenlenmesi daha doğru olur.

Bu durumda tahsilat makbuzunun aslını Müşterinize veren personeliniz, geri geldiğinde, tahsilat makbuzunun bir örneğini

bilgisayarınza kaydedebilir, yada klasörleyebilirsiniz.

Tahsilat makbuzları, tel cilt veya tutkal cilt olarak basılabilir. Tel cilt yapıldığında makbuzların nüshaları ciltte kalır. Tutkal cilt

yapıldığında, size kalan nüshaları klasörleyebilirsiniz.


Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı Erdem Matbaasın da Ankara’ da hizmet Vermekteyiz.
Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.comTediye Makbuzu:

Firmanın ; mal veya hizmet satın aldığı işletmeye , Belirli bir tutarı ödediğini gösteren evraktır. Tediye makbuzu da Tahsilat makbuzundaki bilgileri içerir.


Sipariş Fişi:

Satıcıya, belirtilen malları, belirli teslim ve ödeme koşulları ile işletmeye gönderme ve faturayı düzenleme yetkisi veren belge.


Makbuz:

Para yada başka bir şeyin teslim alındığı gösteren belge, alındı. Makbuzların resmiyet kazanabilmesi için bir noter tarafından onaylanması veya resmi anlaşmalı matbaalarca basılması gerekmektedir


Bu tür makbuzlar müşterinin-firmanın isteğine bağlı olarak otokopili (kendinden karbonlu) kağıda basılır.

1 Asıl 1 Suret basılabileceği gibi, 1 Asıl 2 Suret’de tercih edilebilir.

Seri No bulunması makbuzun takibi açısından yararlı olabilir.

Firmanıza kurumsallık katan ve logonuzun, adresinizin bulunduğu makbuzları uyugn fiyatlarla Ankara Erdem Matbaası’nda aptırabilirsiniz.

Fatura, İrsaliyeli Fatura, Serbest Meslek Makbuzu, Sevk İrsaliyesi, Gider Pusulası, Perakende Satış Fişi, Yolcu Taşıma Bileti, Düğün Davetiyesi,Tahsilat Makbuzu, Tediye Makbuzu, Dernek Alındı Belgesi, Sipariş Fişi, Antetli kağıt, Zarf…Fatura Basımı, Fatura Basmaya Maliye ile Anlaşmalı Matbaalar yetkilidir. Maliye ile Anlaşmalı erdem Matbaasın da Ankara’ da hizmet Vermekteyiz.


Erdem Matbaası

Uygun Matbaa Fiyatlarını İnceleyebilirsiniz.

Tel: 0312 311 25 84

E-Mail: matbaa06@gmail.comTahsilat Makbuzu, Sipariş Fişi vb. Makbuz Türleri;

Ticari işlemler ile ilgili tahsil edilen paralar için  düzenlenen  belgedir. Senetli ve senetsiz alacakların,

alınan çek ve poliçe bedellerinin tahsil edilmesi durumunda, tahsilatı yapan tarafından düzenlenir.

Parayı tahsil eden iki nüsha olarak düzenler ve imzalar. İlk nüsha  ödemeyi yapan tarafa verilir, ikinci nüshası

işletmede kalır. Bu belge ispat niteliği taşır. Borcun ödendiğini gösterir.

Tahsilat Makbuzu Çeşitleri; Tediye Makbuzu, Para Makbuzu, Aidat Makbuzu vb.

Sipariş Fişi; Satıcıya, belirtilen malları belirli teslim ve ödeme koşulları ile işletmeye gönderme ve faturayı düzenleme yetkisi veren belgedir.

Sözleşme: İki ya da daha fazla kişi arasında yapılan ve koşullarına uyulması yasayla desteklenmiş olan antlaşmalara denir. Tarafların birbirine uygun irade

açıklamalarıyla yapılan bir hukuki işlem olan sözleşmenin genel olarak belirli bir biçimde yapılması zorunlu değildir.

SİPARİŞ FİŞİ, SÖZLEŞME, SERVİS FİŞİ, MAKBUZ VB. ÇEŞİTLERİ: Servis Fişi, Oto Kiralama Sözleşmesi, Teslim Fişi, Adisyon v.b.

Maliye ile Anlaşmalı Matbaamız da Ankara’ da hizmet vermekteyiz.Sipariş Fişi - Sözleşme ve Diğer Makbuz Türleri;

İletişimNeredeyiz